“Pasaki" vīzija:

Ja meklējat psihologu, "Pasaki" Jūs to atradīsiet vienas dienas laikā. Jūsu konsultācijas notiks mūsu platformā, izmantojot videokonferenču tehnoloģijas.

Ja esat garīgās veselības aprūpes speciālists un vēlaties pievienoties mūsu komandai - mēs laipni aicinām Jūs to darīt! Šī platforma sniegs Jums klientu loku un visu citu nepieciešamo veiksmīgas prakses vadīšanai.

Mēs cenšamies saviem klientiem radīt vispatīkamāko virtuālo konsultāciju pieredzi. Tas ir inovatīvs, moderns un ērts veids, kā palīdzēt sev un uzlabot savu emocionālo labsajūtu. Mūsu platforma ir izstrādāta, ņemot vērā visaugstāko drošību. Jūsu privātums tiek ievērots 100% apmērā

Datu aizsardzība un privātums

"Pasaki" IT infrastruktūra nodrošina jūsu datu drošību un Jūsu saziņas 100% konfidencialitāti.

"Pasaki" izmanto Digital Ocean Inc. nodrošinātos serverus. Šie serveru nodrošinātāji ir sertificēti saskaņā ar ISO/IEC 27001:2013 standartiem, kas nodrošina visu saglabāto datu drošību. Mūsu serveri atrodas ES teritorijā.

Videozvani, kas notiek platformā "IheerU", ir pilnībā šifrēti. Tas nozīmē, ka ne "Pasaki" komanda, ne jebkurš cits no mūsu darbiniekiem vai serveru nodrošinātājiem nevar redzēt vai dzirdēt šo zvanu saturu. Mēs izmantojam tādu pašu profesionālu pieeju, lai pārvaldītu datus, kas saistīti ar ziņojumiem, ko sūtāt mūsu platformā.

Sensitīva informācija, piemēram, uzvārdi vai e-pasta adreses, tiek kriptogrāfiski šifrēta un glabāta mūsu drošajos serveros. Jūsu informācija ir privāta un nav publiski pieejama. "Pasaki" komanda velta īpašu uzmanību datu privātumam un iegulda resursus, lai nodrošinātu Jūsu konfidencialitāti.