Pievienojies "Pasaki" psihologu komandai

Šeit atradīsiet lojālus klientus, draudzīgu kolektīvu un augsta līmeņa profesionālo vidi.

Katru mēnesi "Pasaki" vietni apmeklē tūkstošiem cilvēku, kuri meklē psihologu no visas Latvijas. Mēs Jūs nodrošinām ar visu nepieciešamo, lai šos klientus apkalpotu vislabākajā iespējamajā veidā.

Aizpildīt psihologa pieteikumu

Kādēļ Jums vajadzētu pievienoties "Pasaki" psihologu komandai:

Mēs garantējam klientus

Katru mēnesi tūkstošiem cilvēku apmeklē mūsu mājaslapu

Jūs kļūsiet par daļu no mūsu atsaucīgās psihologu komandas.

"Pasaki" speciālisti piedalās intervencēs, organizē supervīzijas un saņem ekskluzīvu pieeju dažādiem semināriem.

Jūs izmantosiet mūsdienīgus darba palīglīdzekļus.

"Pasaki" platforma palīdz vienuviet risināt plānošanu, maksājumus un videozvanus. Viss ir izstrādāts, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi.

Ko saka mūsu psihologi:

Anna Marija Ņikitina

"Pasaki platforma man ir nodrošinājusi vienmērīgu klientu plūsmu tīmeklī.  Esmu gandarīta par sadarbību ar pasaki.lv un priecājos, ka kļuvu par šīs platformas komandas sastāvdaļu!  Šeit patiešām rūpējas par psihologiem un klientiem.  Varu koncentrēties uz savu darbu un profesionālo izaugsmi. Strādāju mierīgi - neviens nenovērš uzmanību un nepārkāpj robežas. Es pati plānoju savu dienu: tikai es un klients izlemjam, kad notiks sesija.  Tas ļauj apvienot darbu ar citiem svarīgiem dzīves aspektiem.”

Inta Santa

"Darbojoties attālinātās konsultēšanas jomā jau vairāk kā 10 gadus, esmu sapratusi, cik vientuļš ir šāds darba veids. Tāpēc ar prieku piekritu būt par daļu no Pasaki.lv komandas. Un, jāatzīst, ieguvu ne tikai pleca sajūtu, bet arī funkcionāli ērtu platformu darbam ar klientiem attālināti."

Sigita Cīrule-Pāne

"Psiholoģiskās palīdzības platforma “Pasaki” ir brīnišķīgs un mūsdienīgs veids, kā salīdzinoši ātri saņemt  psiholoģisko palīdzību un atbalstu. Pateicoties attālinātas konsultēšanas iespējai, pēc profesionāļu palīdzības vērsušies daudzi pirmreizējie klienti. Daudzi klienti atzinuši, ka nebūtu atraduši ne laiku, ne drosmi, meklēt palīdzību, ejot uz kabinetu. Klientus iedrošina iespēja saņemt palīdzību savā konforta  zonā, pat neizejot no mājas. Tā ir iespēja vērsties pie speciālistiem arī tiem cilvēkiem, kuri dzīvo mazpilsētās, ārpus Latvijas vai cilvēkiem ar pārvietošanās traucējumiem. Ērti, ka klients pirms izvēles izdarīšanas var redzēt un izlasīt informāciju par visiem speciālistiem un izdarīt savu izvēli par labu sev piemērotākajam psihologam."

Kā "Pasaki" platforma darbojas:

1

Jūsu potenciālie klienti reģistrējas un atrod Jūsu profilu platformā "Pasaki".

2

Ja tiem Jūsu profils šķiet saistošs, Jūsu potenciālie klienti Jums nosūtīs pieteikumu pirmajai konsultācijai.

3

Jūsu norunātā laikā un datumā Jūs sazināsieties ar Jūsu potenciālo klientu, izmantojot mūsu drošo video tērzēšanas tehnoloģiju.

Piesakieties tagad. Tas prasa tikai pāris minūtes.
Spied, lai pieteiktos